Belépési neved:Vendég | Csoport "Vendégek"| RSSFőoldal| Hátsó cső rendszer - Avengers | Profilom | KilépésÜdvözöllekVendég | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Avengers » Játéktér » S.H.I.E.L.D. hajó » Hátsó cső rendszer (Hátsó cső rendszer)
Hátsó cső rendszer
MozgatóDátum: Hétfő, 2014-07-07, 3:53 PM | Üzenet # 1
Mesélő
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 200
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Project 88

A Hydra az utolsó küldetés óta  szinte eltűnt,a  Kapitány és  Bucky viszont ebben nem hittek így tovább folytatták  a harcot ellenük...kisebb nagyobb szerencsével ellenük...2 napja Bucky  betört egy  Hydra létesítménybe és  kiderítette  hogy, a  Hydrának mint szervezetnek semmi baja sem lett az utolsó akció óta  és  egyre jobban csak terjeszkedik újból..azt is megtudta  Natasha  segítségével együtt hogy,pont ezen a napon lesz  Amerikai légiparádé pont  a  fehér ház előtt és a  Hydra  pont ezt az időpontot választotta  arra hogy be vesse az új fegyvereit a  kormány ellen hogy meg tudja  ezzel mutatni az országnak hogy  ,nem tudják magukat megvédeni .Ezen kívül a  Hydra itt készül ,elmondani  a világnak hogy  csak bennük bízhatnak és  nincs hová menekülni......meg kellet akadályozni ,nem biztos hogy  pont  hősökkel...de katonákkal biztosan...

---------------

Bucky ,Steve és  Natasha úgy vélték mi után meg tudták  a Hydra tervét hogy lépniük kellet..nem rángathatták ebbe bele  a többieket,bele értve  a Bosszúállókat sem mivel tudták hogy  a Hydra  meg ölette volna őket is....ezért  gyors akció kellet észre vétlenül..először ki kellet iktatni ,a  Hydra egyik új fegyverét amiben biztosak voltak hogy  ezen a  hajón lehet.Mind ezt,körübelül 1 óra alatt kellet megtenniük hogy utána észre vétlenül el tudjanak menni.Natasha nem repdesett mer Bucky-val kellet most együtt dolgoznia ,de úgy vélte hogy Steve mellet nem lehet baja  ez esetben.Először végig kellet kúsznia  a csapatnak az egész hátsó cső hálózaton hogy ,ki tudjanak jutni  a  fegyvereket irányító központba.

Sorrend:

Natasha-Steve-Bucky
 
NatashaDátum: Csütörtök, 2014-07-10, 0:35 AM | Üzenet # 2
Fekete özvegy
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 299
Hírnév: 15
Állapot: Offline
-Szóval..-megtöltöttem a fegyveremet, miközben fél szemmel Bucky-t figyeltem.
-Azt mondod, hogy a Hydrának van egy fegyvere, amit az amerikai légiparádén akarnak bevetni, a fehér ház előtt.Remek.. Most akkor a Hydrának semmi baja?
És mégis hogy akarjátok megállítani őket? Addig értem, hogy most édes hármasba bemászunk a cső rendszerbe, de.. Mi van, ha több fegyverük van? Amit talán, máshol tartanak..-valahogy kinyitottam az egyik csapóajtót és Steve-re néztem
-Tartanál bakot nekem? Vagy állsz még ott egy kicsit? Sietnünk kell csak egy óránk van!
 
SteveRogersDátum: Csütörtök, 2014-07-10, 7:12 PM | Üzenet # 3
Amerika Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 267
Hírnév: 18
Állapot: Offline
Bucky és én már hónapokkal ezelőtt is ,épp egy hasonló ügyet zártunk le  de úgy tűnt hogy  a Hydra  nem tágít és  tovább folytatja ugyan azt amit el kezdett ezért nem hagyott nekünk sok választást  nekünk is  cselekedni. Hetekkel később sikerült,az egyik akciónk során egy  Hydra bázis adatbázisát megszerezni . Bucky szerint, a  Hydra  szétszórta  a bázisait,ez azt jelenti hogy nem csak úgy terjeszkednek mint régen hogy  taktikai bázis,tudományos bázis,ember kísérleti bázis hanem  mindegyik bázist teljesen  eltérően építették fel vagy éppen létesítettek egyet  gyorsan ami nem volt rajta azon a  hő térképen amit,Bucky és én szereztünk meg.Ezért újabb bázisba kellet betörnünk, nem is akármelyikbe  az egyik legjobban őrzött területükre a  Hydrának még  pedig  a fekete koponyának el keresztelt bázisra,sok időben tellett de meg tudtuk szerezni az alaprajzokat arról a tervről ami valószínűleg teljes és totális  nyerést biztosíthatna  a Hydra számára,ezzel az akcióval nem csak  a civileket hanem  minket is  meg tudnának félemlíteni ,mert nem lenne hova  bújni ezek után  a Hydra ellen mivel nekik lenne  a legnagyobb hatalmuk és  a legnagyobb félelem központjuk is.Ezt kellet meg akadályozni,ezért voltunk  a Hydra  hajón ami szokás szerint megint  SHIELD hajónak volt kiadva  a kormány előtt.Ahogy egy ejtőernyőn leszálltunk a hátsó résznél,ki oldottuk egyszerre azokat majd  pont  be tudtunk esni  a  hátsó cső rendszerbe  ami  a legjobb módja volt annak hogy be tudjunk majd  menni egy esetleges olyan helyre  a hajónak ami valószínűleg üres,vagy kevesen vannak ott. Fontos volt hogy ne keltsünk ,nagy feltűnést.Mi közben az ejtő ernyőt le szedtem a hátamról és el eresztettem azt a  külső  ,cső rendszer részébe  Natasha rögtön beszélni kezdett arról hogy,nem tudjuk szerinte megállítani őket és  hogy  úgy sem fog sikerülni ..lehet hogy kijött rajta az "irányító" szellem,de  még mindig úgy gondoltam hogy  ez  csak is  az én és  Bucky feladata.Ezért én is megszólaltam egész halkan nehogy  a  csőről visszapattanó hangok tükrözzék azt hogy merre vagyunk ,mert még mindig nem lehetett tudni hogy merre vezet az ki.

-Natasha..a  Hyrda ,erősebb mint bármi más de ez nem azt jelenti hogy legyőzhetetlenek..meg kell találnunk,a  gyenge pontjaikat és  lecsapni rájuk..muszáj ha ,nem akarsz  olyan életet  mint az előtt amikor beléptél a  SHIELD-hez.

Néztem rá a nőre,majd a  fejem mellet  hallottam megint hogy  mozduljak már meg és  miért nem megyek..sóhajtottam egyet majd  rá néztem Bucky-ra  ...

-És...Bucky-ban most megbízunk..nem várom el tőled hogy megbízz benne de abban megbízok hogy  te  a  barátom vagy..nem várom el hogy  ,csinálj is valamit  de  úgy véltem hogy csak  a barátaimtól kérhetek segítséget..persze ha nem akarsz..nem kell segíteni..te nem ismered úgy Bucky-t úgy mint én..

Szóltam a nőhöz,majd  fel néztem a  csőbe  amiben úgy véltem hogy még elég sokat kell menni ahhoz hogy a  végére  ,érkezzünk így  el kezdtem benne kúszni mi közben próbáltam azt halkan tenni mivel minden zaj kiszűrhető lehetett.
 



 
Buchanan_Bucky_BarnesDátum: Csütörtök, 2014-07-10, 7:51 PM | Üzenet # 4
Tél Katonája(Winter soldier)
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 177
Hírnév: 10
Állapot: Offline
Zavaró.
Ez az egy szó kerengett a levegőben miközben megérkeztünk. Natasha Romanoff minden egyes mozdulatom kétkedve figyelte. Megértettem hisz pár hónappal ezelőtt meg akartam őt ölni.
Én voltam az. Igen, én. Hiába próbáltam tagadni, hogy nem tehettem róla.
Rá se tudtam nézni a nőre. Ennyi erővel persze Steve-re sem mertem volna ránézni, de vele kapcsolatban nem volt az a furcsa érzés. Mert tudtam hogy őt ismerem.
De Natasha... nem tudtam mit gondoljak róla. Nem mondtam el, mert még nem tartottam lényegesnek. De zavaró volt akkor is a légkör.
Zavart, feszélyezett. Mintha egy penge vékony kötélen táncolnánk a jó és rossz közt.
De tudtam hogy titokban kell ezt csinálnunk. Mert megint csak az volt, mint mostanában hogy senki nem hitt nekem Steve-en kívül. Megértettem őket valamilyen szinten de még csak végig sem hallgattak.

A hátcsóbb részen lévő csőrrendszernél álltunk. Én leghátul, Steve mögött álltam és hallgattam ahogy Natasha kifejti a véleményét.
Hallgattam egy darabig a beszélgetésüket némán. Nem azért mert nem volt hozzászólni valóm, csak mert feszült voltam. Úgy éreztem minden egyes másodperc csak időveszteség, és muszáj lenne valamit tennem.
Steve-re néztem, és bólintottam.

Mielőtt előre ment volna Natasha és Steve bakot tartott volna neki, én megfogtam a karját.
- Szerinted csak kitaláltam az egészet? - Kérdeztem tőle suttogva, félre biccentett fejjel,  vissza fogott feszültséggel. - Nem csak élménybeszámolóképp mondtam el hogy mit láttam... - Elengedtem őt, a csőhöz léptem. Betöltöttem a fegyveremet, megnéztem hogy minden rendben van-e azzal.
Majd bakot tartottam, és vártam a többiekre hogy mi lesz.


" Who the hell is Bucky?" " I thought you were smaller."
" If you forget yourself, your thoughts, you died."

" Killing a lonely, vulnerable man is a shame."


Az üzenetet módosította: Buchanan_Bucky_Barnes - Csütörtök, 2014-07-10, 7:54 PM
 
MozgatóDátum: Péntek, 2014-07-11, 9:31 PM | Üzenet # 5
Mesélő
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 200
Hírnév: 6
Állapot: Offline
A csapat tovább ment  a  cső rendszerben,majd  kiért egy  nagyobb helyre valahol   a cső rendszer ledobó rendszere lehetett .Nem sok minden,volt ott leginkább csak  elhasznált eszközök turbina szelepek és  néhány  erősítő .Úgy tűnt hogy,nem őríztették így volt hely és  idő is arra  hogy  valaki kinézzen az ajtón kívül ami egy  áthidaló,folyosóra  vezetett ki.Azt kellet megnézniük feltűnés nélkül,hogy hány  őr van ott és hogy  merre szoktak menni az őrség alatt  ha ezt kiderítik akkor  ez után már  könnyebben át juthatnak a fegyver központba  vagy az irányító zónába.

Sorrend:

Natasha-Bucky-Steve
 
NatashaDátum: Péntek, 2014-07-11, 10:38 PM | Üzenet # 6
Fekete özvegy
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 299
Hírnév: 15
Állapot: Offline
Ideges voltam Bucky miatt. Kapitány bízott benne, de én cseppet sem.Csak azért jöttem el velük, mert segíteni akartam Steve-nek, és mert nem volt jobb programom ma estére. Gyűlölöm ha valaki a múltamról beszél, és ezt szerintem Rogers is jól tudta, mint ahogy azt is, hogy hogyan tud rávenni engem arra, hogy a következő egy órában, szótlanul kövessem őt.Kúsztunk a cső rendszerbe, Bucky mögöttem ment,ami nekem egyáltalán nem tetszett. Ritkán éreztem ilyet, de szerintem féltem tőle.Az a tekintet, mintha bármikor kész lett volna arra hogy újra megpróbáljon megölni engem.Rengetegszer hátra fordultam hogy megnézzem mit csinál. Mintha órákig be lettem volna zárva abba csőbe.Megnyugodtam, amikor kiértünk onnan.Egy nagy zárt szoba volt, tele rozsdás szeméttel.Megnéztem ott pár dolgot, de nem volt semmi érdekes. Elavult és tönkrement dolgok voltak csak.A falhoz támaszkodtam és ránéztem Steve-re.
-Te vagy a kapitány! Szóval, most hogyan tovább?
 
Buchanan_Bucky_BarnesDátum: Péntek, 2014-07-11, 10:52 PM | Üzenet # 7
Tél Katonája(Winter soldier)
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 177
Hírnév: 10
Állapot: Offline
Nem tudtam mennyi ideig kúszhattunk előre, de Natasha már annyiszor nézett hátra hogy kedvem lett volna megfordulni, és otthagyni őt. 
Csak sajnos Steve is velünk volt, és őt nem akartam cserben hagyni.
Soha többet nem akartam cserben hagyni. Némaságban folytattam utamat, immár direkt lemaradva mert végigfutott rajtam a hideg ahányszor Natasha vissza nézett rám. 
Majd végre nehézkesen is, de megérkeztünk a cső végére. 
Utoljára, nagyon lemaradva de direkt másztam ki, és halkan landoltam Steve mellett. 
Már nagyon untam azt hogy Natasha folyton rám néz azzal a kétkedő tekintettel, így kerültem a tekintetét, inkább elnéztem és megpróbáltam felmérni a terepet.
Valamiféle ledobóban lehettünk, ami tele volt mindenféle fém hulladékkal.
Előre mentem a sok turbina-rész, meg kiszakadt cső között a feltételezett ajtó felé, miközben akarva-akaratlanul is a fém karomra terelődött a tekintetem.
" Újabb fém hulladék a ledobóba." - Gondoltam magamban cinikus pesszimizmussal.
De ebből csak annyit láttak, hogy egy percre megállok. Folytattam a kis utat az ajtóig, aztán megálltam ott a falhoz simulva, megbújva az árnyak között.
Miközben Natasha olyan hangosan szólalt meg hogy ha a közelben lettek volna őrök azt biztosan meghallják.
- Hangosabban nem lehetne? - Kérdeztem enyhe gúnnyal a hangomban.
Vissza néztem az ajtóra és kifeszítettem egy kicsit, hogy megtudhassam egyátalán vannak-e őrök és ha igen akkor mennyien.  
Úgy éreztem erre kell koncentrálnunk most és csak erre, nem  pedig a személyeskedésre.



" Who the hell is Bucky?" " I thought you were smaller."
" If you forget yourself, your thoughts, you died."

" Killing a lonely, vulnerable man is a shame."
 
SteveRogersDátum: Kedd, 2014-07-22, 9:55 PM | Üzenet # 8
Amerika Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 267
Hírnév: 18
Állapot: Offline
Ki jutottunk....végre..de ,attól még mindig veszélyes zónában voltunk. Tudtam hogy ezek után,a  teljes lefedetség nem jöhet össze. Jó lett volna ha  Natasha egy kicsit segít,de úgy tűnt hogy Bucky oldotta meg  inkább  a feladatokat amiket kiosztottam mert így láttam jónak.

-Bucky és Natasha..ti feleltek azért hogy  utat biztosítsatok ...de csak halkan...nem akarok nagy kavalkádot..túl sokan vannak..viszont muszáj lesz az ajtón kívülre menni így  az a terv hogy ti lefoglaljátok az  őröket amíg én tönkre teszem Stark programjával azokat a fegyvereket. Értve? csak nyerjetek nekem időt.

Szóltam  a barátimnak,majd fel vettem a pajzsot a  kezemből a  hátamra és elő vettem Stark gépét ami körübelül akkora lehetett mint egy  pénztárca  majd ki rúgtam az ajtót és  át sprinteltem a másik folyosóra onnan pedig ,be ugrottam  a fegyver központba .Mivel elég sokat jártam hasonló SHIELD hajókon így tudtam ,hogy mi hol lehet persze az új fegyverekről halovány lila gőzöm sem volt  ,de azt tudtam hogy meg kell akadályozni  a fegyvereket és ehhez Stark programja volt a legjobb ötlet.


 
MozgatóDátum: Csütörtök, 2014-07-24, 0:50 AM | Üzenet # 9
Mesélő
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 200
Hírnév: 6
Állapot: Offline
A terv logikusnak látszódott de  a fedezés már annál nehezebb volt Natasha és  Bucky számára . Ahogy  a kapitány futni kezdett már  abban a pillanatban Bucky-ra támadott az egyik Hydra  katona közelharcban majd  Natashának támadott még egy  aki távolról kezdett el lőni rá de  eldobta azt  futás közben majd  a falnak nyomta  a nőt. Ekkor újabb fel fegyverzett katonák jöttek . E közben pedig a  kapitány  ,hatástalanította   a fegyvert Stark rendszerével viszont ez még 10 percet vett igénybe  ami  sok idő volt,a  kapitánynak  fel kellet készülnie védeni  a feltörő eszközt amíg csak lehet. 

sorrend:

Natasha-Bucky-Steve
 
NatashaDátum: Hétfő, 2014-07-28, 9:48 PM | Üzenet # 10
Fekete özvegy
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 299
Hírnév: 15
Állapot: Offline
Bólintottam,de azt hiszem ezt már a kapitány nem láthatta, mert azonnal elrohant. Kettesben maradtam Bucky-val, de nem túl sokáig. Ugyanis rögtön megtámadtak minket.Az egyikük elkezdett rám lőni, de valami megmagyarázhatatlan okból eldobta a fegyverét és a falhoz lökött. Nagyon unom már, hogy mindig alábecsülnek! Természetesen elintéztem.
Körbenéztem és láttam, hogy nem valami fényes a helyzetünk. Egyre többen voltak és nem akartak elfogyni.
-Mit csinál ilyen sokáig?
Egyszerre legalább öten támadtak rám, az egyik fegyve
rt fogott a fejemhez, amikor valaki hátba lőtte. Hátra néztem, és láttam hogy Bucky volt az.
-Ment volna egyedül is! 

  

 
Buchanan_Bucky_BarnesDátum: Szombat, 2014-08-02, 4:11 PM | Üzenet # 11
Tél Katonája(Winter soldier)
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 177
Hírnév: 10
Állapot: Offline
Bólintottam miközben már fel voltam rá készülve hogy bármelyik pillanatban ránktámadhatnak. Nem tetszett Steve ötlete egy kicsit sem... ránéztem, mikor pedig ő elment vettem egy mély lélegzetet kezemben tartva erősen a karabélyomat. 
Megérzésem nem csalt: az őrök kiszúrtak és támadásba lendültek. A legelső közeledőt reflexből lábon lőttem, de a második (Mivel a hátam mögül érkezett)) kiütötte a kezemből a fegyvert. 
A következő ütését a bal karommal tompítottam, aztán azonnal gyomron rúgtam az illetőt. Amitől ő a földre került. 
Amíg ő ott szenvedett, és vissza mentem a földre esett karabélyomért, és mikor meglett az megfordultam és lelőttem vele.
Kissé rideg arccal fordultam Natasha felé. A nőre öten támadtak rá egyszerre, és úgy véltem hogy lehetetlen helyzetbe került. 
Előre indultam, hogy legalább az egyiket le tudjam szedni, ám valaki elém vágódott, valószínűleg rám akart támadni, azonban én érzelem mentes arccal leütöttem a karabélyom élével. 
Átlépve felette, azonnal a vállamhoz emeltem a fegyveremet és kilőttem a legveszélyesebbnek tűnő célpontot mielőtt az megölte volna Natashát. 
A megjegyzésére,  csupán tovább folytattam a lövöldözést és érdektelen arccal odaszóltam neki mintha nem érdekelne az egész:
- Vajon mikor jön már Steve?


" Who the hell is Bucky?" " I thought you were smaller."
" If you forget yourself, your thoughts, you died."

" Killing a lonely, vulnerable man is a shame."
 
SteveRogersDátum: Hétfő, 2014-08-04, 3:07 PM | Üzenet # 12
Amerika Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 267
Hírnév: 18
Állapot: Offline
Az eszköz amit STARK-tól szereztem még körübelül 10 percet írt ki így  addig kellet fel tartani az ellenséges támadókat ami nehézséget okozott mivel,nagyon sokan voltak ..de úgy tűnt hogy inkább azt  a részt támadják ahol Bucky és  Natasha volt ,így  ez azt jelenti hogy sikeres volt az elterelés.

-MÉG 10 perc!

Ordítottam oda  a társaimnak,amire  hozzám is  legalább 10 Hydra  ügynök támadott rám.Az egyik élből kirúgta, a kezemből a  pajzsomat így  nem is nyúltam utána  majd  a másik hátrább rúgott de  ahogy hátra gurultam,fel ke
ltem onnan majd  neki rontottam az egyiknek és eltörtem a nyakát majd  a  többi megpróbált lefogni,de  az egyiket ki gáncsoltam majd a  másikat  le fegyvereztem és   a kezében lévő sokkolóval kisokkoltam a  másik őrt.Már csak egy  maradt ,de  azt csak szimplán le ütöttem ,a  pajzsommal amit oda gurulva eldobtam  élőből ahogy  a kezembe került.Ahogy megpróbáltam magamat kifújni,rá néztem STARK eszközére  ami még mindig dolgozott..

-gyerünk ! gyerünk már!

Szóltam oda  az eszközhöz mintha értené,majd  újabb hangokat hallottam így felkészültem újból,de  úgy tűnt hogy  csak kintről jött a  zaj  ahonnan ,Bucky és  Natasha  terelték el  a figyelmet,persze ekkor észre sem vettem hogy   a hátam mögül két  Hydrás  jött be,amire ezt megtehettem volna az egyik megpróbálta  folytogatni ,de  azt könnyedén le hajítottam magamról pont a  másikra  majd ,a  pajzsomat  a füléhez tartva az egyiknek bele  ütöttem a pajzsomba egy nagyot így az több percig megsüketült de  nem volt időm kivárni,ezt így  kihasználva  a tehetetlenségét,vetődtem el egy  saltóval ,és  végül rúgtam bele   a lábába  a  támadónak majd amikor  a földre került  ,egy bal horgossal  a  földre küldtem.


 
MozgatóDátum: Hétfő, 2014-08-04, 3:13 PM | Üzenet # 13
Mesélő
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 200
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Az eszköz működött így  destabilizálta  ezzel nem csak a  fegyvert hanem az egész hajót is  amire nem számítottak ,így az el kezdett zuhanni..ahogy  a hajó ki esett  a  az energia  kimaradás  miatt,az egyensúlyából mindenki eldőlt .Amikor ez megtörtént még  a Hydra  katonák és  ügynökök is menekülni kezdtek ahogy csak tudtak ,bár  ez elég nehéz volt mert  a hajó  zuhant.Ki kellet jutni a hajóból.

Sorrend:
Natasha-Bucky-Steve
 
NatashaDátum: Szerda, 2014-08-06, 10:13 PM | Üzenet # 14
Fekete özvegy
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 299
Hírnév: 15
Állapot: Offline
Éppen az egyik Hydra ügynököt ütöttem le, amikor minden elsötétült.A hajó megdőlt, amitől elestem, de az egyik eszméletlen vagy halott Hydra ügynök felfogta az esést. Gyorsan felálltam, éreztem hogy zuhanunk.Stark játékszere kiiktatta az egész hajót. Bucky-val a fegyver központ felé kezdtünk futni, oda ahol Steve volt.

-Remek !Nézzük a jó oldalát! Ez egy tökéletes módja a figyelem elterelésnek!  Milyen magasan lehetünk most? 8-9000 méter..Szóval fiúk.. hogyan jutunk  ebből a zuhanó koporsóból?
 
Buchanan_Bucky_BarnesDátum: Hétfő, 2014-08-18, 11:13 PM | Üzenet # 15
Tél Katonája(Winter soldier)
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 177
Hírnév: 10
Állapot: Offline
Kezdtem már unni a fogócskát a Hydra emberei ellen mikor
hirtelen megdőlt a folyosó. Megcsúsztam, és kishiján előre estem, azonban az  utolsó pillanatban kitámasztottam magam a bal karommal a falnak. 
Idegesen előre néztem: erre azért nem számítottam. Felegyenesedtem, és követve Natashát futni kezdtem Steve felé.
- Remek már csak ez hiányzott! - Szóltam Steve-nek mikor megpillantottam, majd Natashá-ra néztem és kérdésére válaszolva folytattam.
- Minden hasonló hajón kell lennie ejtőernyőnek, vagy ha annak nem is de vadászgépnek igen! Ha ki tudnánk futni odáig, az egyikkel ha van nagyobb is el tudnánk menni. Steve, mond hogy tudsz repülőt vezetni..
 olvastam hogy tudsz.  - néztem rá, majd a padlóra.


" Who the hell is Bucky?" " I thought you were smaller."
" If you forget yourself, your thoughts, you died."

" Killing a lonely, vulnerable man is a shame."
 
Avengers » Játéktér » S.H.I.E.L.D. hajó » Hátsó cső rendszer (Hátsó cső rendszer)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: