Belépési neved:Vendég | Csoport "Vendégek"| RSSFőoldal| Skorpió szervezett védelmi épülete - Avengers | Profilom | KilépésÜdvözöllekVendég | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Avengers » Játéktér » Skorpió szervezet főbázisa » Skorpió szervezett védelmi épülete (Skorpió szervezett védelmi épülete)
Skorpió szervezett védelmi épülete
MozgatóDátum: Hétfő, 2015-05-11, 7:14 PM | Üzenet # 1
Mesélő
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 200
Hírnév: 6
Állapot: Offline
G.T.H.Q. 895

A hydra  legtöbb bázisát még mindig homály fedi,Steve Rogers kapitány és még néhányan egy nagyobb fenyegetést akarnak elhárítani még pedig a  G.T.H.Q. 895 projectet.A project,egy olyan eszköz amit a világháború után akart be vetni a Hydra  de  sikertelen lett,mivel nem volt elég erő forrásuk hozzá.Később az Oroszok kapták meg és  fejlesztették,több kísérlet is folyt vele..amit tud a hírszerzés róla hogy eszköz képes idősíkok és idő vallumok (jövő-múlt) közti átjárót nyitni ,és képes megállítani az időt egy  bizonyos ideig (kb 5 perc).A hydrához vissza került a project egy  elhagyatott bázisnak tűnő helyen tartják..a kapitány ,a legutolsó küldetése után megszerzett egy  fontos információt mi szerint hol tartják az eszközt. Ha  a hydrának sikerül be indítani az eszközt aza kár tömeg pusztító következményekkel is  járhat


---------------------------
---------------------------

Skorpió szervezett védelmi épülete

A Hydra és a  Skorpió szervezett közösen védik,a G.T.H.Q. 895  projectet . A Hydra  majdnem utolsó megmaradt szuper fegyverét,rengeteg őrrel és  több nehéz tüzérséggel és Skorpió szervezet egységeivel , is védik. Az épületet ezen kívül,nem csak földi egységekkel hanem Hydra  tankokkal és Skorpió szervezetes  bombázó gépekkel és  további Hydra és  Skorpió szervezetes légi egységgel is védik.Az épületnek ,két bejárata  is  van de  mindkettő ugyan olyan őrséggel van védve,ezen kívül ágyúkkal és több fegyver állásal is meg van erősítve a  védelem.Hans Ighstack a Hydra  ,tudományos  vezetője aki az épületben volt viszont problémába ütközött ,mivel használni akarta idő előtt  a szuperfegyvert.. Hans úgy vélte hogy ,dimenzió kaput tud vele nyitni és ezzel meg tudná fordítani  a jövőt..viszont  a gond  ,az volt hogy  abban a percben mi után  a rossz kísérlet után be tudta volna  zárni a kaput egy nő érkezett  ki rajta  ,aki rögtön le fegyverezett két őrt de  a másik kettő viszont le sokkolták a földre.Hans,nem tudott mit tenni el akarta  vinni a szuper fegyvert de  ekkor már megtámadták az épületet...

---------
--------

A támadás közben, a hydra  az új robotikus egységeit is be vetette akik sugár fegyvereket használtak amit ,a rájuk lőtt energiából vonnak ki és  tükrözik vissza fel erősítve  a normál sugár támadás mellet.Stark rögtön,észre vette viszont a gyengeségüket az pedig az energia mátrixuk volt de  még így is sokan voltak.



Amerika kapitány és  Danvers megpróbáltak előre törni ,egyszerre  a kapitány  le tükrözve  Danvers sugarát a  pajzsáról iktatott ki néhány Skorpió szervezetes katonát,és  a  mellette fel sorakozó Hydra  katonákat is  a földre küldte.


Ekkor,újabb egységek érkeztek ezek  a Hydra új katonái voltak amiket Jim ismert fel mivel ,lopott technika volt a  ruhájuk. Ezek a katonák,nem csak  genetikailag voltak feljavítva hanem a ruhájuk is  több támadással is ellenálóbb volt és  a  fegyvereik mind,a  Hydra új fejlesztésű fegyvere volt ami chiaturi fegyver volt át alakítva.



Natasha,több katonával is végzett de  úgy érezte  itt az ideje  hogy be surranjon a központba Bucky-val ,aki már kívülről tudta az őrök kiszámíthatóságát.Parker pedig, a légi erőket próbálta intézni akik egyenlőre még nem tudtak támadni mert meg voltak zavarva Parker miatt.

(Kiegészítés az újak miatt vagy a késők miatt )

A  kapitány jelezte   a csapata  másik felének hogy kezdjék el ,a  védelmi épület  másik részén ahol nincs bejárat csinálni egy  bejáratot ,hogy  ellenállás nélkül be tudjanak menni az épületbe és  ki tudják iktatni  a  bázis energia  hálózatát.

Sorrend:

Alexis-Vasember-Natasha-Thor- - Jim- -Logan-Barton-Bucky-Steve-Danvers-Valeri-Pókember
Csatolmányok: 2953014.jpg (961.1 Kb) · 1034461.jpg (111.0 Kb) · 0492397.jpg (77.5 Kb)
 
AlexisRogersDátum: Hétfő, 2015-05-11, 11:01 PM | Üzenet # 2
Globális védelmi egység/Százados/Új bosszúállók
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Éppen küldetésen voltam.
Úgy gondoltam a világot jobban meg tudjuk védeni a portál-kapuk ellen ha közelebb megyünk. A közelükben robbantottunk fel a multkor is detonátorokat mert a távoli bombázás nem segített.
Én, Jamie, és Tom is ott voltunk és tettük amit csak lehet... bár az ellenálás elég nagy volt, most nem értünk rá jobban megbeszélni az akciót. Vagy tesszük amit lehet vagy elbukik a világ. Gyerünk!- Ezek voltak az utolsó szavaim hozzájuk. 
Aztán elindultam a kapu felé, katonáról katonára... nagyon untam már a folytonos harcot de vagy ez vagy hogy csak távolról figyelek mindent. Apám mindig is tiltott előbbitől bár rossz szó hogy tiltott, inkább csak nem akarta hogy harcoljak.
De nem csodálkozom. Azok után amit ő meg anya átvészeltek. A sok harc, kínok és könnyek. Épp ezekért nem engedhettem azt hogy most ők harcoljanak helyettünk.
Jamie és én is tudtuk.. Tom-ot csak utólag szereztük be a csapatba. örültem is hogy velünk van mert nagyon értékes volt, és miatta legalább az Illumináti ideiglenes szövetségbe került a Shielddel.
Miközben végig gondoltam az elmúlt idők pozitívumait és negatívumait is már nagyon közel értem a kapuhoz. Kigáncsoltam egy ellenséges katonát, a könyökömmel leütöttem és tovább futottam. 
- Még négy perc Tom! Aztán ti jöttök! - Kiabáltam. Bíztam a küldetésünk sikeres kimenetelében. Megígértem apámnak hogy minden portállal végezni fogok, bárki is kreálta őket. 
Ekkor azonban valami olyasmi történt amire nem számítottam... az egyik katona belelökött engem teljes erejével a kapuba. Megszólalni sem tudtam már elestem és engem elnyelt a kék semmi. 
Reflexből arcom elé kaptam a kezeimet, és a legrosszabbra gondoltam: hogy meg fogok halni. Nem ijedtem meg de aggódtam a csapatom miatt. Rájuk gondoltam, és arra hogy ez itt a vég.. de ekkor földet értem egy hangos puffanással. 
Kinyitottam a szememet és nagy meglepetésemre valamilyen terembe találtam magam, ami tele volt Hydrás őrökkel. Olyan arccal néztek le rám mint akik nem számítottak az érkezésemre. De ami azt illeti olyan boldognak sem tűntek...
Azonnal felismertem hogy a helyzet zavarossá vált, és tudtam hogy mennem kell, vissza ahonnan jöttem mert a másik oldalon a detonátor amit ott hagytam hamarosan robbanni fog és akkor már nem fogok tudni visszajutni- legalább is Stark mindig ezt magyarázta. 
Meglódítottam erőből a lábamat, ezzel teli találatba gyomorszájon rúgva az egyik őrt azzal felpattantam, és pár rúgással a másikat is semlegesítettem. Aztán felálltam, és akkor láttam meg hogy kivel is van dolgom..
- Hans Ighstack?- Kérdeztem. A pasasnak már halottnak kellett volna lennie évekkel ezelőtt... sejtettem már csak ebből kifolyólag hogy nem csak más dimenzióba de talán más időben is lehetek és nem tetszett a dolog. 
- Nekem ebből elegem van..- Vissza akartam menni, vissza is fordultam de utamat állták.
- Engedjenek vissza. Ez nem az én harcom.- Csóváltam meg a fejemet. Katonák állták utamat a portálhoz.. pedig csak pár lépés lett volna.
Az indulat hevében azt hittem majd ha nekifutok akkor be tudok csúszni a katonák közt így visszajutva de.. tévedtem. 
Amint elindultam lesokkoltak.
 
TonyStarkDátum: Kedd, 2015-05-12, 8:08 PM | Üzenet # 3
Vasember
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 1016
Hírnév: 15
Állapot: Offline
Előre reppentem a végtelen kék égbolton, majd süllyedni kezdtem.

Ahogy a kezeimet szét tártam a levegőben épp megpillantottam a hírhedt légvédelmi egységeket.
- Megvan amiről beszélt, Kapitány! Bár nem fognak unatkozni, lesz kivel keringőzniük." - Lebuktam, csináltam egy dugóhúzót, miközben értem szinte a nyakamban a kis repülő drón egységeket és vadászokat akik rám álltak. Az eredeti terv szerint nekem ringlispír módján terelni kellett, de nekem nem volt kedvem a tekergőzéshez.
- Nem terelek, hanem nyerek.- Lejjebb ereszkedtem, szinte lebukva. A bal alsó sarokban lévő kilóméter számláló is gyors visszaszámolásba kezdett. 
Elsuhantam két ágyú mellett, az utolsó pillanatban a segédrakétákkal egyenesbe hozva magam. Azt hiszem a hasam súrolt pár virágot...
A drónok azonban nem birták az iramot, és felbicsaklottak a kövekben, nekimenve az ágyúknak hatalmasat robbantak. 
- Jó.. négy gonddal kevesebb.- Mondtam a rádióba, majd nyeltem egyet mert megszédültem.
Megint felfele iramodtam az ég felé, kezeimet szorosan magam mellett tartva. 
- Heh, most izgulhatok a repülők miatt... és pont nincs itt Rhodes...- Elrántottam a kezemet egy rakéta elől ami majdnem nekem jött.- Mindig én szívok! - Balra kaptam a tempót.- Ez az, kérek még! - Aztán úgy gondoltam bevetek valami régit.
- Nah jó, elég volt az élvezetekből. San.. a gyors fékezőket. Most.- Hátra dőltem hirtelen a légbe, és keresztül repültem az egyik repülő szárnyán.
Aztán megállítottam magamat, és jött a következő.
- Átkozottul védhetik azt az izét. Steve ti hogy haladtok odalenn? A légvédelemmel lassanként végzek aztán indulok segíteni, hogy ne unatkozzatok nélkülem.


"The suit and I are one. "
= I am Iron man =" Bádogember, Vasi, Tony, Starki, Lim-lom ember, Anthony Poots, termi, Ólomszív... " .. még valami esetleg emberek?
 
NatashaDátum: Szerda, 2015-05-27, 9:04 PM | Üzenet # 4
Fekete özvegy
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 299
Hírnév: 15
Állapot: Offline
Mi a földön küzdöttünk a katonákkal. Az ellenállás nagyon nem akart elfogyni, akárhogy is próbálkoztunk.
Az épületbe kellett bejutni az őrség semlegesítésével. 
Jim mondott valamit, genetikáról és a lopott technikákról, de pont nem tudtam rá koncentrálni, mert az egyik Hydra katona nyakába voltam.
Sokkolóval fejbe vágtam, amitől összeesett mint egy marionett bábu.
Többit pisztollyal próbáltam kiiktatni, volt egy pontjuk, amit ha eltaláltam el kezdtek szikrázni. Aztán már csak egy lövés kellet és a földön voltak.
Néha körbenéztem a többieket keresve. James volt a legközelebb hozzám.
A levegőből néha drónok és egyebek zuhantak hangos csattanással a földre körülöttünk.
A katonák lassan fogyni kezdtek. Danvers elintézett jó párat.
Én pedig úgy gondoltam, hogy ideje menni.
Gyorsan végignéztem az épületen, lehetséges behatolási pontokat kerestem.
Ekkor megláttam a hely oldalán egy ajtót, rajta egy hatalmas belépni tilos felirattal.
'Ugyan már, nem lehet ilyen egyszerű!'
Egyáltalán nem voltam biztos, hogy Steve-nek tetszene az ötletem, ha elmondanám neki rádión.
Tehát megtartottam magamnak és pár katonán átgázolva elindultam a központ felé. 
Bucky is jött velem, mert ő is unta már talán a katonák.
Ki tudja mi van benn, ketten mégiscsak több esélyünk lesz. Leszedtem a zárat és  James felé fordultam.
- Én megyek előre! Tudod van az a szabály.. az ajtókról és a lányokról..
Elindultunk a központ felé.
 

 
 
ThorDátum: Hétfő, 2015-06-01, 2:33 AM | Üzenet # 5
Thor, Odin fia
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 2783
Hírnév: 29
Állapot: Offline
Egy bizonyos Hyadra szervezet ami Az amerikai nép egyik legnagyobb rémálma Új erőre kapott ahogy Rogers kapitány és a Shield többi tagja is beszélt.
Bevallva nem tudtam hogy konkrétan miért veszélyes a shield, de remélem megfogom tapasztalni, Régen nem volt már egy igazi harc, vagy én öregszem és kezdem unni
De bizonyosan bár Kíváncsiságomból én is elkezdtem utána járni ennek a hydra szervezetnek, de bámulatos hogy még az emberség épen hogy elkezdet felnőni, és már ilyen pusztító fegyvereknek volt a birtokukban
Nem értem hogy atyám miért nem figyelt fel erre pedig ő mindent lát, Bizonyára jelentéktelen fenyegetésnek tartotta ezt.
De a hydra egy Új fegyverrel Ált elő, amit a földiek csak Robotoknak hívnak bárhogyan is nevezik őket elégé kellemetlen jelenségek. nem szeretném ha pár tucatból hirtelen Milliósra ugrana a számuk de ezért is tennem is kellet természetesen én és Három társam Épen ellenállásba keveredtünk úgy hogy gyorsan ki Likvidálnunk kellet az ellenséget.
 
JimDátum: Kedd, 2015-06-02, 2:09 PM | Üzenet # 6
Progenitor lázadó
Csoport: S.H.I.E.L.D.
Üzenetek: 1418
Hírnév: 16
Állapot: Offline
Felfedeztünk egy hydra bázist amit egy gyors terv kitervelésel meg is ostromoltuk két csapatra osztot fel minket a kapitány én Natasha-ékal mentem a földön harcolni a hydrásokal.Elég sokkan voltak jó erőben de furcsa modon elég könyünek tünt ez a behatolás akció.-A jellentések szerint a hydrának új katonai erői vanak akik genetikailag fejletebbek és Progenitor technologiával is fel vanak vértezve és ahogy halodtam még chitauri fére fegyvereik is vanak a teserakt energiás puskák vagy mi.Mondtamnekik de úgy látszot hogy anyira elvoltak fogralva a harcal hogy nem nagyon figyeltek rám.~Na mind1.Gondoltam magamba mikörben harcoltam a rosz fiúkal.

Becenevek: Jim, Jimbo, Dzsim, öcsi, nanitos srác, fura páncélos alak,Jombo, ha van még becenév ak írjatok egy pm-et.
 
JamesLoganDátum: Péntek, 2015-06-12, 8:50 AM | Üzenet # 7
A Farkas
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 10
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ahogy haladt a támadás, még szívtam egyet a szivaromból, hiszen nem akartam, hogy kárba vesszen. Közben kifigyeltem a Hydra csapatok mozgásait. Bár jól fel voltak szerelve, mégis meglepetésnek tűnt nekik a támadásunk. Szinte látszott rajtuk, hogy sosem voltak még igazi harcban. Ezt könnyen ki lehet használni, ezért elindultam utat törni a bejárat felé. Körülbelül 30 métert rohantam az egyik géppuskafészek felé, miközben legalább 14 golyót számoltam, ami eltalált. Természetesen meglepődtek a katonák, hogy nincs semmi bajom a lövedékektől, de ez már nem számított, hiszen azonnal kiütöttem őket.
Eközben ahogy a többiek haladtak a bejárat felé, egyre nagyobb lett a zűrzavar. A csatateret beborította a füst és a halottak tömege, de még mindig rengetegen voltak, akik ellenálltak. 
Úgy véltem, hogy elég védelmet iktattam ki, ezért elindultam a bejárat felé.
 
Clint_BartonDátum: Péntek, 2015-06-26, 10:41 PM | Üzenet # 8
Sólyomszem
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 13
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sikerült egy másik bejutást robbantanunk..
- Bejutottunk.. Déli bejárat. Lett egy szép lyuk a falon...Nagyon remélem hogy ez az utolsó ilyen jellegű bázis! Eléggé fel van fegyverezve. - Mondta a Kapitánynak a rádión, miközben már a harmadik ellenséges kommandós kábítottam el egy elektrosokkoló végű nyillal.
- Ha így haladunk estére sem fogunk végezni! - Előre rontottam gyorsan. Ez a terület elég hideg volt, nem ártott felkészülni. A megbeszélésen fel is készültem erre az akcióra lelkileg. 
- Baromira sokan vannak... nem érzem a karom! - Jelentettem ki miközben megcsuklott a hangom. Szerencsére bejutottunk a bázisba. Nem tudtuk merre lehet az energia-elosztó rendszer, úgy sejtettem hogy nem messze, valahol, a környékünkön lehet csak. 
Kihasználva a kis szünetet, begúrtam az egyik terem ajtaját, ahol reflexből bordán lőttem egy embert. 
Odaléptem a kompjúterhez és ránéztem. Mindenféle furcsa kiírások voltak ott. 
- Hát mit tudom én! - bele lőttem mire az energia hálózat egy része lekapcsolt.
- Ez is elég... Kapitány. Megcsináltuk!


 
Buchanan_Bucky_BarnesDátum: Szerda, 2015-07-29, 7:50 PM | Üzenet # 9
Tél Katonája(Winter soldier)
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 177
Hírnév: 10
Állapot: Offline
Steve segítségemet kérte és bár gondolkodtam rajta de belementem a dologba hogy megostromoljuk a Skorpió szervezet bázisát akik kooperáltak a Hydrával. 
A Bosszúállókkal tartottam így, s Natasha oldalán harcoltam végig, szorosan mellette. Magamon kívül még benne bíztam a leginkább.
A páncélos progenitor aki velünk volt úgy tűnt eléggé értheti hogy milyen technológia van a Hydránál, engem meg személy szerint csak az tudott érdekelni hogy végre végezzünk az aznapi teendőinkkel vagyis a Hydra rombolásával. Még talán élveztem is volna a dolgot ha nem lettek volna ennyire sokan.
Amint kilőttem az egyiket a másik máris átvette a helyét.
~ Ahhoz képest hogy azt az információt kaptam hogy rejtett a bázis még légvédelemmel is rendelkezik. Érdekes. ~  Állapítottam meg, s egész nyugodt voltam mert még nem volt semmi sem kezelhetetlen. Egyenlőre.
Habár Steve eltűnt a szemem elől nem aggódtam miatta. 
A karabélyommal fedeztem Natashát, mindig egy lépéssel mögötte.
Aztán a nő talált valamilyen bejáratot, és csak arra lettem figyelmes hogy máris magánakciózik. Leugrottam a magaslatról, s átgázolva néhány gyalogos egységen a nőhöz léptem aki emlékeztetett egy régi közmondásra. 
- Hát akkor hölgyeké az elsőbbség. - Válaszoltam neki halkan s flegmán.


" Who the hell is Bucky?" " I thought you were smaller."
" If you forget yourself, your thoughts, you died."

" Killing a lonely, vulnerable man is a shame."
 
SteveRogersDátum: Vasárnap, 2015-09-20, 12:36 PM | Üzenet # 10
Amerika Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 267
Hírnév: 18
Állapot: Offline
G.T.H.Q. 895 project ,kevesen tudják a kormányban de  ez egy rendkívül veszélyes program volt..nem szabadott hogy  ,más is tudomást szerezzen róla főleg hogy   a Hydra kezébe jusson a  technika..A  csapat elindult,de  úgy tűnt hogy elég sokan őrzik a kapukat is.Amint a  csapat több felé szakadt ,hogy több oldalról támadjuk a bázist  én is  elindultam  a megfelelő irányba, az utamat állta pár katona  az egyik Skorpióst a  földre küldtem élből egy  ütéssel majd  amikor a  földre került a  többi katonával álltam szemben egy  ,oldalas ugrással és  pördüléssel dobtam el a  pajzsomat ami le pattant róluk majd  amikor visszaért a kezembe  az utolsó katonát is  le ütöttem egy  pördüléses ütéssel. Amikor a  földre érkeztem,többen is jöttek de  Danvers lépett közbe az akciónak és  a pajzsomat előre téve  egy,hatalmas sugarat közvetítettem  az ellenséges egységekre  ami a tükrözéstől el találódtak egyszerre..

-Itt Steve a  csapat többi tagjának..hallotok?...az energia hálózatot el kellene kezdeni támadni ..hátulról..kellene ,egy további bejárat  a hátsó járatokon keresztül...


 
CarolDanversDátum: Csütörtök, 2015-09-24, 10:34 PM | Üzenet # 11
Csodálatos Kapitány
Csoport: Bosszúállók
Üzenetek: 108
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Stark meg néhányan a légitámadást intézték mi odalenn meneteltünk előre.
" A mi helyzetünk se jobb. Nagyon sokan vannak!" - Kiabáltam a rádióba miközben pajzsot alakítottam ki hogy nehogy valaki megsérüljön majd Steve mellé álltam. A harcmező egyre hevesebb volt. Ahogyan balra néztem kiterjesztettem a pajzsot, és lassan mentem előre.
Nem kockáztattam.. vártam a jelre. Bartonék feladata volt a kompjúter kiikatatása. Nem mintha nem bíztam volna Sólyomszemben, de a Shield ügynökök soha de soha nem értettek az ilyen kütyük meghekkeléséhez.
Úgy éreztem órákba fog telleni a fickónak ilyen gyors ütemben, és talán nem is tévedtem az elképzelésemmel.
~ gyerünk Barton.. gyerünk, mi lesz már! ~ Kiabált egy gondolat magamban.
A G.T.H.Q. 895 project leállítása volt a fő feladatunk. És tudtam hogy ez a feladat veszélyes lesz.
Légielhárítástól kezdve minden volt azon az átkozott bázison, azon csodálkoztam hogy még nem bombáztak minket ripityára.
- Lehet hogy a Swrod vagy a hírszerzés segítsége kellett volna! - Kiabáltam oda Stevenek.
 
Avengers » Játéktér » Skorpió szervezet főbázisa » Skorpió szervezett védelmi épülete (Skorpió szervezett védelmi épülete)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: