Belépési neved:Vendég | Csoport "Vendégek"| RSSFőoldal| James Buchanan Barnes - Avengers | Profilom | KilépésÜdvözöllekVendég | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Avengers » Karakter alkotás » Karakterek » James Buchanan Barnes
James Buchanan Barnes
Buchanan_Bucky_BarnesDátum: Csütörtök, 2014-04-10, 6:32 PM | Üzenet # 1
Tél Katonája(Winter soldier)
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 177
Hírnév: 10
Állapot: Offline
Alapok:
Név: J. Buchanan "Bucky" Barnes
Becenév: Bucy, Buck (Ezeken csak egy valaki hívja )
Egyépként jobban hallgat a "Tél katonája" névre.
Kor: -
Munkahely: Ex katona (II Világháború, Amerikai katonaság, őrmester ),
Hydra project ( Orvgyilkos)  aztán mostanában freelancer .

Kapcsolatok:

Barátok: Steve Rogers kapitány.
Család: -
Kapcsolati állapota: Egyedülálló
Akikért megtenne mindent: Olykor Steve Rogers.
Hobbi: -



A kinézet:

Magasság: 180 cm
Hajszín: Sötét barna
Szemszín: Szürkés zöld
Tesi gyengeségek: Hiányzik a bal karja.
Egyébb:
A Hydra folyamatos kínzásai miatt súlyos emlékezet kiesésben , és kissé mentális zavarokban szenved.

$IMAGE2$

Belső tulajdonságok:
Jellem: Változó, kiismerhetetlen.
Amit szeret: Szeretné megtudni az igazságot, bosszút állni.
Amit nem szeret: Ha valaki bábjává válik, ha eszközként kezelik, ha kiszolgáltatottá válik, ha kínozzák, ha akarata ellen történik valami, ha bezárják mint egy állatot.
Félelmei: Kínzás, csapdába kerülés.

Képességek: Jól bánik a fegyverekkel.
Különleges képességek: Ügyesség, gyorsaság, erő a karja miatt,

Előtörténet:



James Buchanan Barnes a 1925-ben, Indianapolisban született.
Átlagos gyermek kora volt, és már is iskola padban jó barátságba került Steve Rogers-szel. Testvérekként szerették egymást.
Később a háború elején Bucky egyedül maradt mivel szüleit megölték. Már fiatalon csatlakozott a katonaságban. Nem tetszett neki a háború, hamar véget akart neki vetni.
Barátja, Steve azonban nem tudott csatlakozni a katonasághoz és ő folyamatosan le is beszélte erről, vagyis próbált rá hatni kisebb-nagyobb sikerekkel, mivel nem úgy látta hogy a háború Steve-nek lett volna való. Sokat ugratta Stevet, párszor meg is mentette a helyi bunkók elől.

A Buck és Buky becenevet ekkor akasztotta rá Steve.
Később csatlakozott több osztaghoz is, elszakadt barátjától és a sereggel bevetésekre indult szerte Európában. Nem tudhatta hogy barátja mire adja a fejét, és vállalkozik a szuper katona projectre.

Az egyik küldetése az osztagával a nácik titkos, elit osztagának bázisára vezetett. Bucky soha nem ért el magas rangot, de ő volt az osztag vezetője. Épp azért óvatosan közelítette meg a helyet, de nem tudott elég óvatos lenni így őt és az egész osztagát elkapták. A Hydra (mint később kiderült ) egy titkos náci szervezet bázisára került, ahhol többször is megkínozták őt, és tudta nélkül kísérleteket hajtottak végre rajta.
Steve Rogers ekkor már túl volt a szuperkatona projecten, és önfejűen Bucky és a csapata után indult.
Nehéz bejutása ellenére megmentette barátját, és annak csapatát. Bucky alig akarta elhinni hogy Steve ő maga, de aztán megbarátkozott vele és mindenhova követte "Amerika kapitányt" bármilyen veszélyes is volt a helyzet.





Több támadást is szervezetek a Hydra ellen, többek közt el is fogtak értékes személyeket. Megmentettek embereket, harcoltak a nácik és a Hydra ellen az igazságért.
A legutolsó együtt töltött küldetésük egy mozgó vonaton történt. Mikor ős és Steve egy mozgó vonatra törtek be hogy megállítsák a Hydra tervét. Azonban hirtelen hiba esett a tervbe és Bucky kizuhant a vonatból.

A Hydra azonban megtalálta őt, átformálta őt, és a saját eszközüknek használták.
Robotikus kezet kapott, elfelejtette ő kicsoda, a barátai nevét, kitörölték az emlékeit, kínozták.
Bucky eltűnt... a Tél katonája maradt.
Több mint 50 éven keresztül használták őt.. hol lefagyasztották aztán kiolvasztották hogy gyilkoljon mint egy eszközt.

Míg az egyik fő küldetése aztán nem lett, a kétezres években Amerika kapitány.
A Kapitánnyal való találkozása mindent megváltoztatott.... kezdett rájönni az igazságra hogy ő kicsoda. Kezdte megismerni Stevet.
Ez pedig zavarodottsághoz vezetett... miután sikerült végül is elmenekülnie a Hydrától próbálta a saját útját járni....
Mind a mai napig.. akár egy szellem a színfalak mögött ....





Példa hsz:

Ha nem tudtam volna hogy mit tegyek talán nem csináltam volna ezt amióta az eszemet tudom. Nem tudtam jó-e az amire készülök vagy rossz. Nem is érdekelt.
Be voltam zárva már vagy egy hete és ki akartam jutni.
Hiába kapartam a falat a robot kézzel nem tudtam kijutni. Tudtam addig tartanak itt míg meg nem ölöm a nőt. Választásom nem volt.
Vagy megölöm vagy ők ölnek meg engem.

Már egy ideje vártam rá hát. Visszagondoltam az utóbbi egy hétre a kalickámra.
Nem volt jobb itt se.
Nem akartam elhinni, de közeledett ekkor felém a nő. Volt benne valamit, nem is tudom valami ismerős..
Nem vett észre, én pedig csak álltam mint egy szobor. Közeledett, a mesterlövész puska bemérőjébe épp hogy belesétált. A nap keresztezte az útját, a nap utolsó fénye.
Arra emlékeztetett mikor valaki.. átölelt... a nap fényében álltam.. de ki volt az? Lényegtelen. Ekkor észre vettem: eltűnt a célpont. Nem kellett volna ezeket gondolkodnom.. felesleges, értelmetlen. A hajamat hátra fújta a szél mikor előre léptem.
Nem kockáztathattam tovább. Leugrottam az ablakból, egyenesen elé. Megrúgtam, leesett a földre én pedig addig rúgtam erőből míg mozgott.
Aztán lelőttem. Nem akartam felfordulást. Csak csendet végre, csendet.
A megbízóim örülhettek: újabb ellenséges pont likvidálva.

Színész neve: Sebastian Stan

Csatolmányok: 3365914.jpg (88.0 Kb) · 0272522.jpg (40.2 Kb) · 4044749.gif (993.5 Kb) · 2912711.jpg (444.5 Kb)


" Who the hell is Bucky?" " I thought you were smaller."
" If you forget yourself, your thoughts, you died."

" Killing a lonely, vulnerable man is a shame."


Az üzenetet módosította: Buchanan_Bucky_Barnes - Csütörtök, 2014-04-10, 6:33 PM
 
MozgatóDátum: Csütörtök, 2014-04-10, 6:51 PM | Üzenet # 2
Mesélő
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 200
Hírnév: 6
Állapot: Offline
-Elfogadva-
 
Avengers » Karakter alkotás » Karakterek » James Buchanan Barnes
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: